FlightRADAR

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 września 2021r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 września

8.00 + Cecylię, Juliana Mucha r. śm., Gabrielę, Stanisława, Marię, Małgorzatę Mucha, Janinę, Maksymiliana Matuszczak, ks. Cypriana Stochaja, ks. Mariana Sedlaczka i zm. z rodz. Mucha, Stochaj i Wyrwów.

Biała 10.00 rez. B66

11.30 + rez. Cmentarna 19

PONIEDZIAŁEK – 13 września

18.00 + Jadwigę, Wawrzyna Sobotów, Beatę, Łucję, Tadeusza Pilawskich, Danutę Winkel, Jadwigę Szczepaniak, Stanisława Łbik i zm. z rodz. Sobotów, Klamerków, Pilawskich i Wieczorków.

WTOREK – 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

18.00 + Jacka Kaźmierczaka – od wnuczki Michaliny z mężem i córkami.

ŚRODA – 15 września

18.00 + Bronisława Graja, Jadwigę, Aleksandra, Franciszka, Teresę Wysockich, Czesławę, Małgorzatę Drajewskie

CZWARTEK – 16 września

18.00 + Janusza Prywerek.

PIĄTEK – 17 września

18.00 + Jana Fręśko – od kolegów i koleżanek z rocznika.

SOBOTA – 18 września – Święto św. Stanisława Kostki

Biała 16.30 rez. B 41

18.00 + Kazimierza 3 r. śm., Halinę, Joachima Nawrot, Kasię Górzną, Mariusza, Czesława Michalskich i zm. z rodz. Nawrotów, Dolnych i Łusiewiczów.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 września

8.00 + Stanisława, Łucję, Danutę Winkel, Martę, Walentego, Tadeusza, Łucję, Beatę Pilawskich, Pawła Arend, Stanisława Łbik i zm. z rodz. Kajzderskich, Pilawskich i Wieczorków.

Biała 10.00 + Zygmunta, Karolinę, Anielę Piechowiak i zm. z rodz.; Antoniego Dłużaka, Anielę, Kazimierza, Tadeusza, Tomasza Grajów i zm. z rodz. Krychów i Lesińskich; w 50 r. ślubu Iwony i Tadeusza; Romana, Annę, Aleksandra Taraśkiewicz, Andrzeja, Jadwigę, Edwina, Krzysztofa Kowalów i z podzięk. Panu Bogu i Matce Najśw. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Św., Boże błog., zdrowie, i opiekę Matki Bożej dla Ksawerego z ok. 2 ur.; + Andrzeja, Zygmunta, Karolinę, Anielę Piechowiak, Jerzego Niewalda i zm. z rodz.

11.30 + Helenę r. śm., Jana Dratwiów i zm. z rodz.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 września 2021r.

1. Przeżywamy dziś XXIV Niedzielę zwykłą.

2. We wtorek 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Spotkanie dla bierzmowanych o godz. 16.45 w kościele.

3. Nowenna do MB Nieust. Pomocy w środę przed wieczorną Mszą św. Po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów.

4. W czwartek spowiedź św. od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św., w tym czasie Adoracja Najśw. Sakramentu.

Próba przed bierzmowaniem o godz. 18.40 ze świadkami w kościele.

5. W sobotę 18. września przypada święto św. Stanisław Kostki. Swoje imieniny obchodzić będzie Ks. Abp. Stanisław Gądecki – Metropolita Poznański. Pamiętajmy o dostojnym Solenizancie w naszych modlitwach.

6. Plan wizytacji parafii przez Ks. Bpa. Zdzisława Fortuniaka - 20.09.2021r.:

9.30 – Msza św. w kościele w Białej i modlitwa za zmarłych na cmentarzu w Białej.

11.00 – Spotkanie w Szkole Podstawowej im. Powst. Wlkp. w Rosku.

11.30 – Spotkanie z Chorą.

12.00 – Anioł Pański na cmentarzu w Rosku.

12.30 – Modlitwa w Kościele parafialnym w Rosku.

13.15 – Obiad.

14.00 – Spotkanie z ks. prob. w biurze parafialnym.

14.30 – Dom Kultury – stara Rada Duszpasterska i Panowie Czynowi.

15.30 – Dom Kultury – stara Rada Ekonomiczna

17.00 – BIERZMOWANIE – kościół parafialny.

18.30 – Kapłańskie spotkanie na probostwie

6. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone do puszek na poszkodowanych w Afganistanie. Zebraliśmy 379 zł. Bóg zapłać. Dziękuję też za placki dla pielgrzymów do Lubasza i dary na stół proboszczowski.

Informuję, że za tydzień odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie.

7. W kościele pod chórem czeka na wszystkich Słoik ze Słowem Bożym. Przygotowane cytaty z Pisma św. można zabrać ze sobą.

8. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzę dobrego, wrześniowego tygodnia. Szczęść Boże!

Wasz Proboszcz

x. Jakub Turek