FlightRADAR
flight.jpg
TŁUMACZ
LITURGIA
GALERIA FOTO

Kartka z kalendarza
POGODA

  Intencje Mszalne

 

 

Sobota – 19 października

Biała 17.00 + Ewę 6 r śm, Wandę, Klemensa, Józefę, Katarzynę, Zenona, Krystynę Sobotów, Stanisława Kubisia, Mariana, Stanisława Wyrwów, zm z rodz

18.00 + Mariana, Jadwigę, Witolda Kot, Martę, Ignacego Wylegała


Niedziela – 20 października

8.00+ Jadwigę Zmyślona o łaskę nieba

11.00+ Marię, Stefana Plich, Urszulę Stępień, Teresę, Władysława Kozów, Zygmunta Mulę, zm z tych rodzin

Biała 9.30+ Zm Rodziców Annę, Feliksa Chachuj, Teofila, Leokadię Wieczorek


Wtorek – 22 października

18.00+ Andrzeja Kopruckiego – od syna Mirosława z rodz


Środa – 23 października

18.00+ Łucjana Helaka, Wiesława Kupczyka, Leokadię, Nikodema, Stefana, Józefa Perskich, Stefanie, Edmunda, Floriana Helaków, Irenę, Edmunda Sowów, zm z tych rodz


Czwartek – 24 października

18.00+ Irenę, Wincentego Jerzy, Marię, Eugeniusza Kurowskich, zm z rodz Jerzy, Jechalików, Kurowskich, Magdzińskich

 

Piątek – 25 października

18.00 Z podz za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błog dla całej rodz

 

Sobota – 26 października

Biała 17.00+ Krzysztofa Kowala – od matki chrzestnej z mężem

18.00Z ok Złotych Godów w podz Bogu za przeżyte w miłości, z prośba o błog Boże i łaski na dalsze wspólne lata życia


Niedziela – 27 października

8.00+ Czesława Krystka, Marcina Świerzyńskiego, Danutę Buśko, Czesławę, Feliksa Loch w r śm, Aleksandrę, Annę, Stanisława Wika, Felicję Cieślewicz oraz zm z rodz

11.00+ Polna 2

Biała 9.30+ B60

 

Wtorek – 29 października

18.00+ Marcina Wylegałę – od matki chrzestnej z mężem


Środa – 30 października

18.00+ Podgórna 8


Czwartek – 31 października

18.00+ Krzysztofa Kowal 1 r śm - od żony i syna


Piątek – 1 listopada

8.00 + Stefanię, Bronisława Wojciechowskich, Bogdana, Kazimierę, Stanisława Baranowskich, zm z rodz Wojciechowskich, Adamczewskich, Baranowskich i Przydanków oraz wszystkich zmarłych krewnych i przyjaciół

14.00 + Za wszystkich zmarłych Parafian

Biała 11.00 Za wszystkich zmarłych Parafian

 

Sobota – 2 listopada

9.00+ Kazimierza, Helenę, Stanisława opasów, Henryka, Irenę, Stanisława Helaków, zm z rodz

18.00 + Józefa Wyrowskiego 1 r śm – od siostry Krystyny i Heni z rodzinami

Biała 16.00 + Balbinę, Kazimierza, Bogdana Łusiewiczów, Walentynę, Józefa, Rafała Bzdręgów, Grzegorza Drajerczaka, Łukasza Kinowskiego, Joannę Jessa, Walerię, Antoniego Ćwiertniak, Za zm Babcie i Dziadków z obu stron

 

Niedziela – 3 listopada

8.00 + Janusza Matusza, Agnieszkę, Ludwika Wieczorków, Ks. Kan. Medarda, Stanisławę, Klemensa Matuszów, Mariannę Gogołek, i wszystkich zm z rodz

11.00 + Jarzębinowa 19

Biała 9.30 + Aleksego Krycha – od pracownic sklepu Jagienka w Ostrzeszowie

 

Wtorek – 5 listopada

18.00 + Marka Hanelta 3 r śm – od żony i dzieci


Środa – 6 listopada

18.00 + Edwina 6 r śm, Tadeusza Świtałów, zm z rodziców i wszystkich zm z rodz, Ks. Kan Mariana Sedlaczka, Kss. Jana i Edwarda Zdrojewskich


Czwartek – 7 listopada

18.00 + Dworcowa 24


Piątek – 8 listopada

18.00 + wolna


Sobota – 9 listopada

Biała 17.00 W int myśliwych i leśników z ok wspomnienia św Huberta

18.00 + Stanisława Kinowskiego – od rodz Włodarek


Niedziela – 10 listopada

8.00 + Kanałowa 3a

11.00 + Barbarę, Bonawenturę Norkowskich, Helenę, Antoniego Dymków, Helenę, Pawła Dymków, Annę, Stefana, Jana Kowalów, zm z rodz , sąsiadów i znajomych

Biała 9.30 + Mężyk 20

 

Poniedziałek – 11 listopada

8.00 + Kanałowa 8

11.00 W int Ojczyzny

Biała 9.30 + Krzysztofa Kowal – od rodziców z bratem Marcinem


Wtorek – 12 listopada

18.00 + Franciszka Nowaczyka, Marię Szutowicz, Antoninę, Ignacego Nowaczyków, Salomee, Sylwestra Łusiewiczów, zm z rodz


Środa – 13 listopada

18.00Gabrielę Grochowską, Kazimierza, Joannę Grochowskich, Brunona, Weronikę, Mariana Mierzwów, Mariana Pompałę, Marię Sierek

 

Czwartek – 14 listopada

18.00 + Kolonia 8a


Piątek – 15 listopada

18.00 + Mariannę Wyrowską 17 r śm, Mariana, Wenancję, Józefa Wyrowskich, Piotra, Annę, Stefana, Czesława Dymków


Sobota – 16 listopada

16.00 W int Chóru Lutnia z ok wspomnienia patronki św Cecylii

18.00 + Kwiatowa 4


Niedziela – 17 listopada

8.00 + PW 61

11.00 + PW 29

Biała 9.30 + B 66

 

Wtorek – 19 listopada

18.00 + PW 68


Środa – 20 listopada – Zbiorowa

18.00 Z ok 15 r powstania Klubu Seniora Diament, oraz Miedzynarodowego Dnia Seniora i Osób Starszych, w podz Bogu i Matce Najśw za zdrowie i siły, za 15 lat istnienia klubu, z prośbą o błog na dalsze lata oraz za + Wandę Machaj, Marię Rybarczyk, Krystynę Miechowiecką, Barbarę Pasikowską, Gabrielę Kopkę, Janinę Kasior, Stanisława Guziewicza, Jerzego Guziewicza, Jana Drajewskiego, Benedykta Szylke, Jana Kopkę


Czwartek – 21 listopada

18.00 + Beatę Pilawską 1 r śm


Piątek – 22 listopada

18.00 + Podgórna 1


Sobota – 23 listopada

17.00 W 18 ur Zuzanny w podziękowaniu za dar i piękne życie, z prośbą o Boże łaski i błog w dorosłym życiu

18.00 + Kanałowa 16


Niedziela – 24 listopada

8.00 + Kwiatowa 3

11.00 + Kanałowa 17a

Biała 9.30 +

 

Wtorek – 26 listopada

18.00 + Marcina Wylegałę – od działu Mechaników firmy STEICO


Środa – 27 listopada

18.00 + PW 11


Czwartek – 28 listopada

18.00 W int Koła Żywego Różańca w Rosku w rocznicę powstania


Piątek – 29 listopada

18.00 + Podgórna 2


Sobota – 30 listopada

18.00 + Kanałowa 1


Niedziela – 1 grudnia

8.00 + PW 27/5

11.00 + Podgórna 8

Biała 9.30 + Za zm rodziców Teodozję, Antoniego Smolińskich, Władysławę, Stanisława Mamotów, Ks. Kan. Edmunda Klemczaka

 

Wtorek – 3 grudnia

18.00 + Praksedę Chwarścianek i zm z rodz Muchów


Środa – 4 grudnia

18.00 + PW 45


Czwartek – 5 grudnia

18.00 + Marcina Wylegałę – od cioci Zosi z rodz


Piątek – 6 grudnia

18.00 + Jadwigę r śm, Edmunda Skwierczyńskich, Zofię, Tadeusza Skrętych, Marka Hanelta, zm z rodz Sikorów, Skwierczyńskich, Skrętych i Rybarczyków


Sobota – 7 grudnia

18.00 + Kanałowa 3


Niedziela – 8 grudnia

8.00 + Martę, Stanisława Fręśków, Irenę, Stanisława, Henryka Helaków, Grzegorza Magdziarza, Bernarda, Mariana Ławniczaków, Kazimierza Opasa, Czesława Dobiegałę i zm z rodz

11.00 + Kanałowa 3a

Biała 9.30 +

 

Wtorek – 10 grudnia

18.00 + Ks. Kan. Mariana Sedlaczka


Środa – 11 grudnia

18.00 + Mężykowska 1


Czwartek – 12 grudnia

18.00 + Tęczowa 7


Piątek – 13 grudnia

18.00 + Polna 2


Sobota – 14 grudnia

17.00 Z ok 70 ur Stefanii z podz Panu Bogu za szczęśliwie przeżyte lata, z prośbą o opiekę Matki Najśw i wszelki Boże łaski na dalsze lata życia

18.00 + Janusza Matusza 3 r śm


Niedziela – 15 grudnia

8.00 + Aleksandrę Wika z ok im, Annę, Stanisława Wika, Czesława Krystka, Marcina Świerzyńskiego, Danutę Buśko, Felicję Cieślewicz, Czesławę, Feliksa Loch, zm z tych rodzin

11.00 + Mariana, Ryszarda Krygrów, Bogdana, Wiesława Kupczyków, wszystkich zm z rodz Krygrów i Durów

Biała 9.30 + B 6

 

 

 
  Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rosku