FlightRADAR

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 czerwca 2021r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 czerwca

8.00 + Bogumiłę Sałata, Weronikę, Wacława Sałata, Praksedę, Annę, Mariannę, Bronisława Krzyśko, Honoratę, Ewarysta, Wiesława Jeżewskich.

Biała 10.00 O zdrowie i opiekę dla całej rodziny oraz z okazji zbliżającej się 70 r. urodzin.

11.30 + Mariannę r. śm., Tadeusza Górnaś, Annę, Henryka, Jana, Stanisława, Henryka Życkich, Cecylię, Stanisława Garstków i zm. z rodz. Górnasiów, Garstków i Antoniewskich.

PONIEDZIAŁEK – 14 czerwca

18.00 + Grzegorza Somerfelda – od kolegów i koleżanek rocznika 68.

WTOREK – 15 czerwca

18.00 + Adama Miśkowskiego 29 r. śm., Joannę, Stefana Miśkowskich, Reginę, Weronikę, Felicję, Sylwestra, Leona Janc, Janusza Prywerek, Janinę, Konrada Sowińskich, Mariannę, Leokadię, Kazimierza Lewińskich, Klarę, Edmunda Mielcarz i zm. z rodz.

ŚRODA – 16 czerwca

18.00 + Kazimierza, Helenę, Stanisława Opasów, Irenę, Stanisława, Henryka Helaków i zm. z rodz.

CZWARTEK – 17 czerwca

18.00 + Zofię, Wincentego, Zdzisława Lipińskich, Jadwigę, Andrzeja, Jerzego Grasiów, Józefa Grzesia, Arletę Turek, Joannę Sowa i Benedykta Szylke.

PIĄTEK – 18 czerwca

8.00 + Pawła Sobotę – od przyjaciół.

SOBOTA – 19 czerwca

Biała 16.30 rez. B 34

18.00 + Stefana, Pawła, Marcina, Angelikę Wieczorek, Ludwikę, Bogdana, Marię Rybarczyk i zm. z rodz. Wieczorków, Rybarczyków i Gogołków.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 czerwca

8.00 + Jana Michalaka – od córki Moniki z rodz.

Biała 10.00 + Ryszarda, Józefę Sobota, Katarzynę, Wandę, Klemensa, Ewę, Krystynę, Zenona Sobotów, Ryszarda Jachlika, Leokadię, Bernarda Mierzwę, Elżbietę, Stefana Pawłowskich, ks. Kan. E. Klemczaka* o miłosierdzie Boże i życie wieczne dla Marysi* + Lidię Widerską* + Romana Taraśkiewicza, Andrzeja Kowala, Jadwigę, Edwina, Krzysztofa Kowalów, Annę, Stanisława Wika, Stefana Grzecha, Leokadię, Leonarda Spychalskich*  W 25. rocznicę śmierci Władysława,  Genowefy, Moniki, Edwarda  i  zmarłych  z rodziny Nawrotów, Elżbiety, Polikarpa oraz zmarłych z rodzin: Stochajów, Kubisiów, Łusiów.  Agnieszki i Jana Wików, Ludwika Kinowskiego, Andrzeja Izydora, Henryka Chwedczuka, Andrzeja i Krzysia Kowalów, Romana Taraśkiewicza,  Aleksandrę i Jerzego Golusów, Witosławę i Edwarda Pieścikowskich, Księży: Medarda Matusza, Mariana Sedlaczka ,  Edmunda Klemczaka, Mariana Mikołajczaka, Henryka Gościniaka a  także zmarłych z  naszych rodzin, przyjaciół i sąsiadów.

11.30 + Marię Macioszek – od córki Agaty z rodz. i rodzeństwem.

Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rosku