FlightRADAR
flight.jpg
TŁUMACZ
LITURGIA
GALERIA FOTO

Kartka z kalendarza
POGODA

  Intencje Mszalne

 



Środa – 19 czerwca - Zbiorowa

18.00 W 18 ur Krzysztofa w podz za wszelkie otrzymane dobre, z prośba o opiekę Matki Najśw i błog Boże w dorosłym życiu

+Stefanię 1 r śm, Stanisława Szpiganowicz, Ryszarda, Anielę, Leona Stochaj, Marię, Bogdana Rybarczyk

+ Stanisława Kinowskiego – od sąsiadów i bliskich znajomych z ul. Kanałowej

+ Waleriana, Janinę, Edmunda Kemnic, Konradę, Danutę Kijek

+ Marię, Stefana Helwich, Ireneusza Mądrawskiego, Krystynę Siedlecką

 

Czwartek – 20 czerwca – Boże Ciało

8.00 + Mariana, Jadwigę, Witolda Kot, Martę, Ignacego Wylegałów 

10.00 Za Parafian

Biała 14.00 Osajda


Piątek – 21 czerwca

18.00+ Mariannę r śm, Tadeusza Górnaś, Annę, Henryka, Jana, Stanisława Życkich, Cecylię, Stanisława Garstków, zm z rodz Górnasiów,Garstków,Antoniewskich

 

Sobota – 22 czerwca

Ślubna:Radosław i Magdalena

Biała 17.00+ Sylwestra, Józefa, Czesława, Edwarda Stochajów, Józefa Kępę, Wojciecha Stawujak oraz w int żyjących ojców z tych rodzin z prośba o zdrowie i błog. Boże na dalsze lata życia

18.00+ Józefa Paliwodę i zm z rodz


Niedziela – 23 czerwca

8.00+ Jana Górznego z ok im, Kasię Górzną, Ireneusza Mądrawskiego, Krystynę Siedlecką

11.00+ Wandę, Mariana Kurowskich, Józefa Paliwodę

Biała 9.30+ Rodziców Annę, Feliksa Chachój, Leokadię, Teofila Wieczorek

 

Poniedziałek – 24 czerwca

18.00+ Janinę, Jana Turek, Magdalenę, Bronisława, Stefana Turek, Agnieszkę Miśkowską, Benedykta Luma, Edytę Mulę, zm z rodz Lumów i Stochajów

 

Wtorek – 25 czerwca

18.00+ Genowefę Jarkę – od sąsiadów z ul. Polnej


Środa – 26 czerwca

18.00+ Wandę Machaj z ok im, Marię, Karola, Kazimierza Machaj, zm z rodz Machajów, Durów i Krępułów

 

Czwartek – 27 czerwca

Biała 17.00+ Osajda

18.00+ Kanałowa 1


Piątek – 28 czerwca

Biała 17.00+ Piotra, Edmunda Grześ, zm z rodz Mądrawskich i Grzesiów

18.00+ Izabele Świderską – od rodz Grysiewicz


Sobota – 29 czerwca

Biała 17.00O zdrowie Wiesławy; + Janine Pajchert w r śm

18.00W 18 ur Karoliny z podz za otrzymane dotychczas dobro, z prośbą o błog Boże i łaski w dorosłym życiu


Niedziela – 30 czerwca

8.00+ Kwiatowa 5

11.00+ Kanałowa 19

Biała 9.30+ B 36

 

Poniedziałek – 1 lipca

18.00 + Annę, Ignacego, Małgorzatę, Czesławę Drajewskie, Jana, Helenę Dratwiów, zm z tych rodzin


Środa – 3 lipca

18.00 + Edytę Mule i zm z rodziców


Czwartek – 4 lipca

18.00 + Eugeniusza 9 r śm, zm z rodz Krygrów, Górznych, Codów, Perzów, Hańclów, Henryka Chomicza


Piątek – 5 lipca

18.00 + Genowefę, Antoniego Jarków, Marka Skrzypskiego, Annę, Zeona Skrzypskich – int od Kamila


Sobota – 6 lipca

Biała 17.00 Z prośba o zdrowie i błog Boże w Rodzinie, z podz za odebrane łaski

18.00 + Jarzębinowa 1


Niedziela – 7 lipca

8.00 Dziękczynna

11.00 + Barbarę, Bonawenturę Norkowskich, Helenę, Antoniego Dymków, Helenę, Pawła Dymków, Annę, Stefana, Jana Kowalów, zm z rodz, sąsiadów i znajomych

Biała 9.30 + Rodziców Elżbietę, Stefana Pawłowskich, Wandę, Klemensa Sobotów, Józefę, Katarzynę, Krystynę, Zenona Sobotów, Ks. Kan. Edmunda Klemczaka

 

 Wtorek – 9 lipca

18.00 + Wiesławę Michalak – od mieszkańców ul. Cmentarnej


Środa – 10 lipca

18.00 + Feliksę, Józefa Sopolińskich o łaskę życia wiecznego w niebie


Czwartek – 11 lipca

18.00 + Ks. Mariana Mikołajczaka – od Parafian


Piątek – 12 lipca

18.00 + Klarę, Edmunda, Stefanię, Stanisława Mielcarz, Kazimierza Golon i zm z tych rodz


Sobota – 13 lipca

Biała 17.00 + Annę, Leona Krych, Anielę, Jana Golików, zm z rodz Grellów i Krychów

18.00 + Dworcowa 12


Niedziela – 14 lipca

8.00 + Marię Wicher, zm z rodz Wichrów i Demskich

11.00 + Dworcowa 23

Biała 9.30 + Jana Kubiaka 28 r śm, Walentego, Helenę Kubiak, Edwarda, Cecylię Stochaj, Patryka Rzysko, Ks. Kan. Edmunda Klemczaka, zm z rodz Kubiaków i Stochajów

 

Wtorek – 16 lipca

18.00 + Marcina Wylegałę – od siostry Karoliny z rodz


Środa – 17 lipca

18.00 + Zbiorowa

Z prośbą o zdrowie oraz w pewnej intencji Bogu wiadomej


Czwartek – 18 lipca

18.00 + Marię, Bogdana Rybarczyków, Stefanię, Stanisława Szpiganowicz, Ryszarda, Anielę, Leona Stochaj


Piątek – 19 lipca

18.00 + Marię Szutowicz, Franciszka Nowaczyka, Antonine, Ignacego Nowaczyków, Salomee, Sylwestra Łusiewiczów i zm z rodz


Sobota – 20 lipca

Biała 16.00 W 18 ur Marty , z podz za dobro w życiu otrzymane , z prośbą o Błog Boże i Dary Ducha św w dorosłym życiu

Biała 17.00 + B38

18.00 + Czesława Dymka z ok im, Marię, Władysława Dymek, Wenancję, Mariana, Mariannę, Józefa Wyrowskich, Feliksa Fręśko, Benedykta Szylke, Zofię, Kazimierza Jagiełków, zm z rodz Wyrowskich, Rybarczyków, Skrętych i Cieszyńskich


Niedziela – 21 lipca

8.00 + Czesława, Martę, Franciszka, Teklę, Wojciecha, Zdzisława Dobiegałów, Martę, Stanisława Fręśków, Mariannę, Aleksandra Kukuców, Kazimierę, Edwarda Szmedów, Bernarda, Mariana Ławniczaków, Bolesława Hałupniczaka

11.00 + Mężyk

Biała 9.30 + Lasocki

 

 

 
  Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rosku