FlightRADAR

POGODA

25 X -  1 XI 2020r.

Niedziela – 25 października

8.00 + Czesława Krystka, Marcina Świerzyńskiego, Danutę Buśko, Czesławę, Feliksa Loch w r. ich śmierci, Aleksandrę, Czesława Wika, Felicję Cieślewicz i zm. z rodz. Wików, Krystków i Kowali.

11.00 + Barbarę, Bonawenturę Norkowskich, Helenę, Antoniego, Helenę, Pawła Dymków, Edmunda Goździa, Annę, Stefana, Jana Kowalów.

Biała 9.30 W int. Franciszki z okazji 80 r. urodzin - z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę NMP, dary Ducha św. i zdrowie dla dostojnej Jubilatki i jej rodziny.

13.30 + Czesława Parysa 20 r. śm. i zm. z rodz.

15.00 O zdrowie dla wszystkich Parafian

Poniedziałek - 26 października

18.00 + Joannę Paliwoda

Wtorek – 27 października

18.00 + Krzysztofa Kowala 2 r. śm. - od żony i syna

Środa – 28 października

18.00 + Łucjana Helaka, Wiesława Kupczyka, Leokadię, Nikodema, Stefana, Józefa Perskich, Stefanię, Edmunda, Floriana Helaków, Irenę, Edmunda Sowów, ks. kan. Mariana Mikołajczaka i zm. z rodz.

Czwartek – 29 października

18.00 + Stanisława Kordy

Piątek – 30 października

18.00 + Stefanię, Edmunda Helaków, Teresę, Władysława Kozów, Tomasza, Adama Kaźmierczaków, Wiolettę Nowak, Jana Chmielewskiego i zm. z rodz.

Sobota – 31 października

Biała 17.00 + Ewę Sobotę 7 r. śm., Wandę, Klemensa, Józefę, Katarzynę, Ryszarda, Zenona, Krystynę Sobotów, Mariana, Stanisława Wyrwę, Stanisława Kubisia i zm. z rodz.

18.00 + Andrzeja, Wiktorię, Edmunda, Felicję, Kingę Stróżyńskich, Romana, Weronikę, Włodzimierza, Maksymiliana Ranków i zm. z rodz.

Niedziela – 1 listopada - Wszystkich Świętych

8.00 + Joannę Paliwoda - od córki Mirki z rodz.

14.00 Za zmarłych (cmentarz)

Biała 11.00 Za zmarłych

Poniedziałek - 2 listopada - Dzień Zaduszny

11.00 Za zmarłych Parafian w roku 2020

18.00 + Kazimierza, Helenę, Stanisława Opas, Irenę, Stanisława, Henryka Helaków i zm. z rodz.

Biała 16.00 + Balbinę, Kazimierza, Bogdana Łusiewicz, Walentynę, Józefa, Genowefę, Pelagię Krzyżostan, Rafała Bzdręgę, Grzegorza Drajerczaka 20 r. śm., Łukasza Kinowskiego, Joannę Jessa, Walerię, Antoniego Ćwiertniaków, zm. babcie i dziadków.

Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rosku