FlightRADAR
flight.jpg
TŁUMACZ
LITURGIA
GALERIA FOTO

Kartka z kalendarza
POGODA

  Intencje Mszalne


Środa – 17 kwietnia

18.00 W 32 r ślubu z podz za otrzymane dobro, z prośba o błog Boże dla całej rodziny

W 20 oraz 25 r ślubu w podziękowaniu za odebrane dotychczas łaski z prośbą o moc Ducha Św na dalsze wspólne lata życia dla Jubilatów i ich dzieci

W 18 ur Kacpra, w podz za wszelkie otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę i Boże błog w dorosłym życiu

+ Felicję, Edmunda, Kingę Stróżyńskich, Kazimierę, Antoniego Mąków, Józefa Przylepę, Szczepana Nowaka

+ Halinę Rychlewską, Romualda Kolasę, zm z rodz Rychlewskich, Kolasów, Stegmanów, Sotków


Czwartek – 18 kwietnia Wielki Czwartek

18.00 + Bogusława Perskiego 1 r śm


Piątek – 19 kwietnia Wielki Piątek

19.00 Liturgia Męki Pańskiej


Sobota – 20 kwietnia Wielka Sobota

21.00 Za Parafian


Niedziela – 21 kwietnia Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Biała 6.00 + Krzysztofa, Edwina Kowal, Leokadię, Leonarda Spychalskich, Stefana Grzech, Annę Kurowską, Anne, Stanisława Wików, Ks. Edmunda Klemczaka

8.00 Dziękczynna za każdy dzień życia, za wszystkie otrzymane łaski, za dar miłości i przyjaźni, z prośbą o siły, zdrowie, jedność, wytrwanie i szczęście na dalsze lata życia dla całej rodziny

11.00 W 35 r ślubu z podz za odebrane łaski z prośbą o błog Boże na dalsze lata życia dla Jubilatów i całej rodziny


Poniedziałek – 22 kwietnia Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

8.00Jana r śm, Marię, Józefę, Tomasza Dziaduch, Stanisława Guziewicza, Bronisławę Zajdę, zm z rodz Twardochlebów i Skwierczyńskich

11.00 W int Marysi i Hani z podz za wszelkie łaski, z prośba o zdrowie i błog Boże

Biała 9.30 + Edwina, Krzysztofa Kowal, Annę, Stanisława Wika, Annę, Aleksandra Taraśkiewicz, Leokadię Leonarda Spychalskich, Helenę, Walentynę, Andrzeja Kowal, Ks. Kan. Edmunda Klemczaka

 

Wtorek – 23 kwietnia

18.00Teklę, Józefa, Stanisława Chwarścianek, Martę, Floriana, Leontynę Mądrawskich, Teresę, Henryka Zalewskich, Urszulę, Bronisława Kolańskich, Stefana Codę, zm z rodz Mądrawskich, Chwarścianków, Rembarzów

 

Środa – 24 kwietnia 

18.00+ Edmunda Truszkowskiego, zm z rodz Truszkowskich, Juliannę, Henryka, Szymona, Tomasza, Feliksa Krystków, Tadeusza Kasprzyka, Zdzisława Sotka, Marię Sierek, Benedykta Szylke, Wiesława, Ewarysta Jeżewskich, Teresę Błażejak, zm z rodz Kulwasów, Piekarskich, Włodarków, Drajewskich, Myszkowskich


Czwartek – 25 kwietnia

18.00+ Aleksandra 10 r śm, Stanisława Mumotów, Annę Nowak, Annę, Stanisława Kozów, Czesława, Janusza Kujanków, zm z rodz Kozów i Mumotów


Piątek – 26 kwietnia

17.30+ Marcina Wylegałę – od kolegów z działu LDF z firmy STEICO

18.00+ Ryszarda r śm, Mariana Krygrów, zm z rodz Krygrów i Durów


Sobota – 27 kwietnia

Biała 17.00+ Zofię Turek, zm z rodz Turków, Mamotów, Madajów i Romaniszków

18.00+ Czesława r śm, Kazimierę, Walerię, Piotra, Leona, Tadeusza, Antoniego Grzesiów, Agnieszkę, Kazimierza, Stefana Szmaniów, Ludosławę Parthun


Niedziela – 28 kwietnia

8.00+ Tęczowa 1

11.00+ Rajmunda Marcinkowskiego, Stefanię, Władysława Papaj, Urszulę Starczewską

Biała 9.30+ Stanisława, Władysławę Mamotów z ok ur i im, ks. Kan. Edmunda Klemczaka, Dominika Niezborałe

 

Poniedziałek – 29 kwietnia

7.30+ Stanisława Kinowskiego – od żony


Wtorek – 30 kwietnia

18.00+ Jadwigę Skwierczyńską – od syna Tomasza z żoną i dziećmi


Środa – 1 maja

18.00+ Kolonia 8a


Czwartek – 2 maja

18.00+ Floriana Helaka, zm z rodz Krystków i Helaków


Piątek – 3 maja -  Królowej Polski

8.00 + Cmentarna 12

11.00 W 1 r Komunii Świętej

9.30 + B47


Sobota – 4 maja

Biała 17.00 + B31

18.00 W int OSP Rosko


Niedziela – 5 maja

8.00+ Studniowa 1

11.00 I Komunia Święta

Biała 9.30+ B22

 

Poniedziałek – 6 maja

18.00 Bierzmowanie


Wtorek – 7 maja

18.00+ Cmentarna 19


Środa – 8 maja

18.00+ Mężykowska4


Czwartek – 9 maja

18.00+ Henryka Kramerka 7 r śm, Pelagie, Piotra Kramerków, Franciszka, Józefa Ksiądzynów i Annę


Piątek – 10 maja

18.00 Świtała


Sobota – 11 maja

15.30Ślubna: Magdalena i Sebastian

Biała 17.00Z ok 1 ur Wojciecha, dziękując Panu Bogu i Matce Bożej Różańcowej za dar życia a zarazem prosząc o zdrowie i błog Boże w dalszych latach dla Wojtka i całej rodziny

18.00+ Tęczowa 1


Niedziela – 12 maja

8.00Janinę, Bronisława, Ireneusza, Stanisława Dobskich, Mariannę, Marię, Czesława Wojtowiczów zm z rodz Gapskich, Kijków, Dobskich Wojciecha Grzegorka, Franciszka Durę

12.00 Suma Odpustowa W int Parafian i Gości

Biała 9.30 + B91


Poniedziałek – 13 maja

7.30 + Z prośba o dar Nieba dla + Eleonory w 3 r śm, Antoniego Krychów, Bogusława, Andrzeja Hyrów oraz zm z obu rodz. Janiny, Edwarda, Ewarysta Ranków, Romana Ziemkowskiego


Wtorek – 14 maja

18.00 + PW 11


Środa – 15 maja ZBIOROWA

18.00 + Beatę – od koleżanki Danki, + Jadwigę zmyśloną z ok Dnia Matki, + Joanne Sowę – od Justyny i Tomasza z rodz, + Marcina Wylegałę – od mieszkańców z ul Mężykowskiej


Czwartek – 16 maja

17.30 + Stanisława Kinowskiego – od siostrzeńca Arkadiusza z rodz

18.00 + Andrzeja, Jadwigę, Józefa Wieczorków, Jadwigę, Stanisława Kowalczyków, Leona, Pelagię Wików, zm z rodz Wieczorków i Kowalczyków


Piątek – 17 maja

18.00 + Jadwigę Skwierczyńską – od rodz Dratwiów


Sobota – 18 maja

Biała 17.00 + B

18.00Martę, Walentego, Tadeusza, Łucję, Beatę Pilawskich, Łucję, Stanisława Winkel, Stanisława Łbik, Pawła Arend, Stefana Wieczorka, zm z rodz Pilawskich i Wieczorków

 

Niedziela – 19 maja

8.00 + Kwiatowa 3

11.00 + Cmentarna 17

Biała 9.30 + Mariusza Wyrwę 7 r śm, zm z rodz

 

Środa – 22 maja

18.00 + Klarę, Edmunda Mielcarzów, Lucynę Sikorską, zm z rodz Mielcarzów, Stochajów, Freśków, Sikorskich, Hajmanów


Czwartek – 23 maja

18.00 + PW 27


Piątek – 24 maja

18.00 + Jadwigę, Józefa Wiertlewskich, zm z rodz Janasów, Wiertlewskich, Wyrwów, Zawadzkich, Annę Drahajm, Teodorę, Piotra Szczepskich


Sobota – 25 maja

Biała 17.00 + B

18.00 + PW 61


Niedziela – 26 maja

8.00 + Dworcowa 28

11.00 + Kanałowa 3a

Biała 9.30 + B

 

Poniedziałek – 27 maja

17.30 + Stanisława Kinowskiego od Ireny i Andrzeja Szczepańskich z Niemczyna

18.00 + Wiesławę Michalak – od córki Moniki z rodz


Wtorek – 28 maja

18.00 + Katarzynę, Jerzego Lewandowskich, Danutę, Aleksandrę, Jana Drajewskich, zm z tych rodz


Środa – 29 maja

18.00 + Jadwigę Skwierczyńską – od sąsiadów


Czwartek – 30 maja

18.00 + Huberta, Jakuba, Józefa, Weronikę, Stanisława Sotków, Monikę, Sylwestra Szukałów, Czesławę Malinowską, Bolesławę Drab, Wiesławę Michalską i zm z obu rodz

19.00 O błog Boże dla mieszkańców Dużej Kolonii


Piątek – 31 maja

18.00 + Genowefę Jarkę – od wnuka Ariela z rodz


Sobota – 1 czerwca

Biała 17.00 + Stefana Nowaka 9 r śm

18.00 + Polna 2


Niedziela – 2 czerwca

8.00 + Studniowa 10

11.00 Z ok 18 ur Krystiany, z podz za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Błog Boże i potrzebne Dary Ducha św na dorosłe życie

Biała 9.30 + B60

 

Poniedziałek – 3 czerwca

17.30 + Stanisława Kinowskiego od Ireny i Andrzeja Szczepańskich z Niemczyna

18.00 + Wiesławę Michalak – od córki Moniki z rodz


Wtorek – 4 czerwca

18.00 + Mężykowska 22


Środa – 5 czerwca

18.00 + Dworcowa 9


Czwartek – 6 czerwca

18.00 + Marka Hanelta, Irenę, Jana, Tadeusza, Konradę, Feliksę Sikorów, Edmunda Skwierczyńskiego, Monikę, Andrzeja Drajewskich, zm z tych rodz


Piątek – 7 czerwca

18.00 + PW 45


Sobota – 8 czerwca

15.00 Ślubna: Milena i Mateusz

Biała 17.00 + Mężyk

18.00 + Joannę Sowę – od sióstr


Niedziela – 9 czerwca

8.00 + Kazimierza, Helenę, Stanisława Opasów, Henryka, Irenę, Stanisława Helaków, zm z rodz

11.00 + PW 22

Biała 9.30 + B

 

 

 
  Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rosku